Shade

Agentka.cz Kovářov  Traktorista

Traktorista

29.08.2020

Společnost Zemědělské družstvo Kovářov hledá nové zaměstnance na pozici Traktorista v lokalitě Kovářov.

Zaměstnavatel Zemědělské družstvo Kovářov
Adresa pracoviště  113
398 55 Kovářov
GEO: 49.5163864, 14.2828713
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 22 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi traktorista podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Náplň práce: obsluha traktoru, krmení, ošetřování skotu.
Pracovní doba: 1 směna - 2:00 - 12:00 hod. - obden.
Požadujeme: ŘP sk. T
Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme stravenky.
První kontakt a více informací: Ing. Vlna tel. 736 647 615 a domluvit schůzku.

již byla obsazena."

ID nabídky:  458912768

Další nabídky práce společnosti Zemědělské družstvo Kovářov