Agentka.cz Karviná  Administrativní pracovník se znalostí polského jazyka

Administrativní pracovník se znalostí polského jazyka

17.05.2019

Společnost GAPPA TRADE s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Administrativní pracovník se znalostí polského jazyka v lokalitě Karviná.

Zaměstnavatel GAPPA TRADE s.r.o.
Adresa pracoviště Závodní 540
735 06 Karviná
GEO: 49.862414, 18.545264
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrativní pracovník podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Polština - Aktivní
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Obchodní společnost prodávající elektrocentrály

Náplň pracovní činnosti:
- obsluha inzerátů na portálu Aukro, reklamních portálů
- vyřizování emailů a telefonních hovorů
- příprava nabídek a vedení kanceláře

Nabízí:
- možnost práce na zkrácený úvazek (0,5)
- průžná pracovní doba - dle domluvy

Způsob kontaktu: zasílat životopisy na email.

již byla obsazena."

ID nabídky:  460000000