Shade

Agentka.cz Rožnov pod Radhoštěm  Analytik rozvoje města

Analytik rozvoje města

27.01.2019

Společnost Město Rožnov pod Radhoštěm hledá nové zaměstnance na pozici Analytik rozvoje města v lokalitě Rožnov pod Radhoštěm.

Zaměstnavatel Město Rožnov pod Radhoštěm
Adresa pracoviště Masarykovo náměstí 128
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
GEO: 49.457681, 18.142318
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 19 760 až 29 740 Kč
Nabízený plat je pro profesi analytik podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Město Rožnov pod Radhoštěm vyhlašuje výběrové řízení na úředníka zařazeného do Městského úřadu Rožnov pod Radhoštěm, odbor strategického rozvoje a projektů s pracovním poměrem na dobu neurčitou.
Náplň práce:
"analytik rozvoje města" vykonává činnosti, při kterých se systematicky zabývá analyzováním a podporou rozvoje města, primárně prostřednictvím vyhodnocování tvrdých dat. Zpracovává a spravuje koncepční dokumenty, které do značné míry určují další směřování města, a to základní strategické dokumenty, které se zabývají rozvojem města jako celku, i dokumenty sektorové, v nichž lze najít přesněji rozpracované potřebné tematické oblasti.
Mezi jeho hlavní pracovní činnosti patří zejména:
" zpracovávání dílčích koncepčních dokumentů rozvoje města a dalších strategických dokumentů území (strategické plány, koncepce, studie, analýzy),
" metodické zabezpečování procesu tvorby koncepčních dokumentů města a aktualizace strategického plánu města (mapování stavů, sběr dat, tvorba analýz, práce s daty a jejich interpretace, navrhování opatření a řešení k užití v praxi),
" koordinace realizovaných strategií a vyhodnocování jejich plnění,
" zajišťování souladu územního a strategického plánování, plánování směřující k udržitelnému rozvoji,
" příprava podkladů pro vedení města (rada města, zastupitelstvo města),
" sledování nových trendů a návrhy jejich aplikace v regionálních rozvoji,
" vykonávání související analytické, rozborové a koncepční činnosti, a to rovněž v návaznosti na financování opatření z různých zdrojů.
Požadavky pro vznik pracovního poměru úředníka:
" ukončené vysokoškolské vzdělání se zaměřením na regionální rozvoj a správu,
" znalost problematiky regionálního rozvoje a strategického plánování,
" znalost projektového řízení,
" zkušenosti s vyhledáváním a sběrem dat, statistikou, psaním a tvorbou analýz a strategických a koncepčních dokumentů,
" znalost nástrojů GIS a jejich užití v praxi výhodou,
" praxe v oboru regionálního rozvoje výhodou,
" zkušenosti s přípravou a administrací dotačních projektů výhodou,
" zkušenosti s prací ve veřejné správě nebo samosprávě výhodou,
" znalost anglického jazyka a dalšího cizího jazyka výhodou,
" analytické, organizační a komunikační dovednosti a schopnost samostatné i týmové práce, kreativita a flexibilita,
" dobrý slovní a písemný projev,
" řidičský průkaz skupiny "B".
Platová třída
Druh práce, na který je výběrové řízení vyhlášeno, je zařazen do desáté platové třídy.
Podání přihlášek
Přihlášky se podávají písemně poštou nebo podáním na podatelně Městského úřadu v Rožnově pod Radhoštěm na adrese:
Městský úřad
Masarykovo náměstí 128
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
v obálce s označením "NEOTVÍRAT - Přihláška do výběrového řízení na pozici analytik rozvoje města ".
Termín předložení přihlášek do 15.2.2019 do 14:00 hod.
Bližší informace lze získat na Městském úřadě v Rožnově pod Radhoštěm, Masarykovo náměstí 128 u vedoucí odboru strategického rozvoje a projektů Mgr. Dagmar Šnajdarové, kancelář č. dveří 211, telefon č. 571 661 242.

již byla obsazena."

ID nabídky:  460074240