Shade

Agentka.cz Liberec  Obsluha tampónové tisku

Obsluha tampónové tisku

04.02.2019

Společnost Sewing Development Czech Company s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha tampónové tisku v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel Sewing Development Czech Company s.r.o.
Adresa pracoviště Čerchovská 15
460 07 Liberec
GEO: 50.7570516, 15.0359952
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Hlavní náplň práce:
- Obsluha tampónového stroje
Požadujeme:
- Praxe na obdobné pozici výhodou nikoliv podmínkou.
- Zodpovědný přístup k práci
- Manuální zručnost
- Ochota učit se novým věcem
Praxe a znalost práce na tampónovém tisku vítána
Vzdělání: základní vzdělání, výuční list
Pracovní úvazek: plný úvazek, zkrácený úvazek, DPP - brigáda
Nabízíme:
- Moderní pracovní prostředí
- Moderní šicí technologie
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Pracoviště v blízkosti Vašeho bydliště v Liberci
- Rozmanitá a zajímavá práce
- Možnost zaučení
Pokud Vás naše nabídka zaujala své ŽIVOTOPISY zasílejte na: info@sdcc.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  461317888