Shade

Agentka.cz Zachrašťany  Automechanik/-čka

Automechanik/-čka

14.07.2019

Společnost MALINA - VRŠE s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Automechanik/-čka v lokalitě Zachrašťany.

Zaměstnavatel MALINA - VRŠE s.r.o.
Adresa pracoviště  123
504 01 Zachrašťany
GEO: 50.2111969, 15.4856405
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi automechanik podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

CZ-ISCO: 72312 Mechanici a opraváři nákladních automobilů
AUTOMECHANIK/-ČKA
- Místo výkonu práce: Zachrašťany č.p. 123, 504 01 Nový Bydžov
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: přijímání nákladních automobilů do servisu, příp. opravy nákladních automobilů
- Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu, ŘP sk. B, výhodou ŘP sk. C
- Nabízíme: odměny z obratu, 2 dny dovolené navíc, pračné, obědy na pracovišti, proplacené přestávky na oběd, jubilejní odměny, firemní a mimofiremní akce
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Rais Martin, tel.: 739 692 079, e-mail: martin.rais@malina-vrse.info

již byla obsazena."

ID nabídky:  462039808