Shade

Agentka.cz Písek  Konstruktér lisovacích nástrojů

Konstruktér lisovacích nástrojů

13.09.2019

Společnost SMOM CZ s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Konstruktér lisovacích nástrojů v lokalitě Písek.

Zaměstnavatel SMOM CZ s.r.o.
Adresa pracoviště Stanislava Maliny 471
397 01 Písek
GEO: 49.308316, 14.147469
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ technické vzdělání (strojírenství)
- Pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- Znalost konstrukce procesu postupových lisovacích nástrojů
- Znalost programu Solid Works a CATIA
- Základy AJ
Náplň práce:
- Konstrukce lisovacích nástrojů
- Příprava výkresové dokumentace pro výrobu
- Změna 2D a 3D dokumentace
- Optimalizace projektů
Nabízíme:
- Perspektivní a stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti
- Finanční ohodnocení odpovídající pracovní náplni a zkušenostem
- PP na dobu neurčitou
- Firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, dovolenou, dětské tábory, měsíční a roční prémie, penzijní a životní pojištění, atd.)
- Smlouva na dobu určitou (1 rok), následně možnost přechodu na dobu neurčitou.
PŘED OSOBNÍ NÁVŠTĚVOU DOMLUVIT SCHŮZKU na dkupkova@smomcz.eu

již byla obsazena."

ID nabídky:  462189824