Shade

Agentka.cz Most  Skladník/ - ice

Skladník/ - ice

13.02.2019

Společnost META WELD s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Skladník/ - ice v lokalitě Most.

Zaměstnavatel META WELD s.r.o.
Adresa pracoviště Karla Marxe 798
434 01 Most
GEO: 50.488483, 13.647173
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi skladník průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz

Další informace

SKLADNÍK/ - ICE
Požadavky:
- práce na PC, řidičský průkaz sk. B, fyzická zdatnost, příjemné vystupování
NÁPLŇ PRÁCE:
- příjem a výdej zboží ze skladu, fakturace zboží, zařazení zboží do regálů, rozvoz zboží zákazníkům do vzdálenosti cca 50km okruhu většinou 2x týdně
Pracovní doba je pondělí až pátek 7.30 - 16.00 hodin.
HLÁSIT SE: p.Triebová, telefonicky od pondělí do pátku, 8:00h - 16:00h na čísle: 775 668 672 nebo e-mail: ucetni@metaweld.cz, osobně po telefonické domluvě

již byla obsazena."

ID nabídky:  462823680