Agentka.cz Bernartice  Pomocná síla při opravách nákladních vozidel

Pomocná síla při opravách nákladních vozidel

20.01.2020

Společnost TRUCK SERVIS PRAHA s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pomocná síla při opravách nákladních vozidel v lokalitě Bernartice.

Zaměstnavatel TRUCK SERVIS PRAHA s.r.o.
Adresa pracoviště Táborská 353
398 43 Bernartice
GEO: 49.3698815, 14.3917243
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 100 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocná síla podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Nabízíme plný pracovní poměr nebo i DPP.
Vhodné i pro DŮCHODCE a absolventy.
Náplň práce:
- pomocné práce při opravách.
Požadavky:
- vyučení v oboru výhodou
- manuální zručnost
- trestní bezúhonnost
Pracovní doba: 6:00 - 14:30 (po - pá)
První kontakt: Ing. Štěpán Soukup tel. 602 158 611

již byla obsazena."

ID nabídky:  463154176

Další nabídky práce společnosti TRUCK SERVIS PRAHA s.r.o.