Agentka.cz Veselí nad Lužnicí  Směnový technik v potravinářském provozu

Směnový technik v potravinářském provozu

18.12.2019

Společnost FONTEA a. s. hledá nové zaměstnance na pozici Směnový technik v potravinářském provozu v lokalitě Veselí nad Lužnicí.

Zaměstnavatel FONTEA a. s.
Adresa pracoviště  596
391 81 Veselí nad Lužnicí
GEO: 49.18651, 14.698582
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 29 000 až 32 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce: provádění oprav a údržby automatizovaných technologických zařízení, dodržování harmonogramu preventivní údržby, identifikace poruch na strojním zařízení, zodpovědnost za fungování linky a kvalitu výrobků.
Požadujeme: SŠ/SOU technického či potravinářského zaměření, dvanáctihodinové směny, 2 - 3 roky praxe v oboru, zkušenosti s podobnou prací, kladný vztah k práci ve výrobě, ochota pracovat na směny, dobrý zdravotní stav, - samostatnost a pečlivost, PC uživatelsky, ŘP sk. B.
Nabízíme: práce na HPP, práce na dobu neurčitou s příspěvkem na penzijní připojištění, motivující finanční ohodnocení, plat pohybující se od 29 000 - 32 000/měsíc, 5 týdnů dovolené, příspěvky formou stravenek, s dobou neurčitou příspěvek na penzijní připojištění, jiné motivační bonusy, 13.plat.
Kontakt telefonicky, e-mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  463157760