Agentka.cz Kynšperk nad Ohří  Směnový kontrolor (zástupce vedoucího směny)

Směnový kontrolor (zástupce vedoucího směny)

17.02.2019

Pracovní agentura HR Vision s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Směnový kontrolor (zástupce vedoucího směny) v lokalitě Kynšperk nad Ohří.

Agentura HR Vision s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa  52
357 51 Kynšperk nad Ohří
GEO: 50.11894, 12.53022
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 28 000 až 34 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi kontrolor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Způsob kontaktu:
- telefonicky: 777 595 033 v pracovní dny od 8:00 do 15:00 hod.
- emailem: info@hrvision.cz

Pracovní náplň:
- podpora vedení výrobního týmu
- kontrola dodržování pracovních a technologických postupů
- provádění průběžné namátkové kontroly odvedené práce
- zaškolování nových zaměstnanců

Pracovní doba:
Po-Pá (5:30-14:00, 14:00-22:30)

Pracovní poměr se uzavírá na dobu 2 let, poté možné prodloužení pracovní smlouvy.
Požadavky:
- Manuální zručnost, pečlivost a odpovědný přístup k práci
- komunikační dovednosti
- ochotu pracovat v týmu
- praxi ve výrobní firmě
výhodou je průkaz řidiče VZV.

Nabízíme:
Zázemí stabilní české firmy s více jak 20letou tradicí, intenzivní adaptační program, práci v profesionálním týmu, motivační finanční ohodnocení, měsíční prémie dle výsledků, bonusy, možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace, systém firemních benefitů.

Zaměstnanecké výhody:
- Systém firemních benefitů - např. stravování, doprava, program Zdraví, firemní akce

Místo výkonu práce:
Kynšperk, Zlatá 52

již byla obsazena."

ID nabídky:  463575808