Agentka.cz Ostrava  Strojník/ce stavebních strojů - obsluha traktorbagru

Strojník/ce stavebních strojů - obsluha traktorbagru

07.03.2019

Společnost STRABAG a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Strojník/ce stavebních strojů - obsluha traktorbagru v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel STRABAG a.s.
Adresa pracoviště Polanecká 827
721 00 Ostrava
GEO: 49.8036747, 18.1985808
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 150 Kč
Nabízený plat je pro profesi strojník podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Pracoviště: Ostrava
Kontakt: e-mailem nebo telefonicky po-pá 7:00 - 16:00 hod.

Náplň práce: obsluha rypadlonakladače na stavbách v okolí Ostravy

Požadujeme: strojnický průkaz - nakladače, rypadla. řidičský průkaz sk. C nebo T výhodou, praxe nejlépe se zaměřením na dopravní stavby

již byla obsazena."

ID nabídky:  463912960

Další nabídky práce společnosti STRABAG a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Ostrava »