Shade

Agentka.cz Nová Ves  Ta admin

Ta admin

20.02.2019

Společnost MANN + HUMMEL Service s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Ta admin v lokalitě Nová Ves.

Zaměstnavatel MANN + HUMMEL Service s.r.o.
Adresa pracoviště  66
675 21 Nová Ves
GEO: 50.638696, 14.082154
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 23 000 až 28 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - grafické programy
Práce s PC - internet a elektronická pošta

Další informace

NÁPLŇ PRÁCE:
o Zodpovědnost za administrativu procesu náboru a předvýběr zaměstnanců
o Vypisování pracovních pozic dle definovaných standardů
o Zodpovědnost za aktualizaci a dokumentaci jednotlivých kroků náboru v náborovém systému
o Koordinace schůzek na pohovory
o Zodpovědnost za příchozí životopisy uchazečů a jejich zpracování
o Hodnocení jednotlivých životopisů vůči požadavkům na pozici
o Hlavní kontaktní osoba pro základní dotazy od kandidátů (hotlinka, emaily)
o Zodpovědnost za aktuálnost vypsaných pozic a podpora komunikace s kandidáty
o Organizace veletrhů
o Kooperace s dalšími rolemi v rámci náborového procesu

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
o Středoškolské / vysokoškolské vzdělání
o Praxe v administrativě (HR oblast výhodou)
o Dobrá znalost MS Office (Excel, PowerPoint, Word, Outlook)
o Znalost některého z HR systémů výhodou
o Znalost anglického jazyka (min. B2)
o Organizační schopnosti, schopnost prioritizace a plánování
o Velmi dobré komunikační dovednosti
o Zaměření na detail a pečlivost
o Schopnost pracovat samostatně
o Týmový duch, profesionální vystupování na všech úrovních společnosti

Zaměstnanecké výhody:
o 13./14./15. mzda
o 6 týdnů dovolené
o Možnost Home Office
o Flexibilní formy práce (pružná pracovní doba)
o Věrnostní bonus již po prvním odpracovaném roce

Místo vhodné i pro absolventy.
První kontakt e-mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  464020736