Agentka.cz Brno  Payments Business Developer se znalostí cizích jazyku

Payments Business Developer se znalostí cizích jazyku

01.05.2019

Společnost Axiory Services s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Payments Business Developer se znalostí cizích jazyku v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel Axiory Services s.r.o.
Adresa pracoviště Masarykova 409
602 00 Brno
GEO: 49.192624, 16.610257
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 47 828 až 70 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi developer průměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

Požadavky:
- Angličtina - úroveň C1
- Zkušenost s prací ve světe finančních trhu, account managementem, B2B sales
- Zájem o měnové trhy (Forex)
Náplň práce:
- Vyhledávaní nových příležitostí spolupráce ve světe finančnictví, bank a platebních bran
- Komunikace se stávajícími poskytovateli služeb platebních bran,

Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou

již byla obsazena."

ID nabídky:  464460800

Další nabídky práce společnosti Axiory Services s.r.o.