Shade

Agentka.cz Rožnov pod Radhoštěm  Servírka/Číšník *

Servírka/Číšník *

15.08.2019

Společnost BONISPOL, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Servírka/Číšník * v lokalitě Rožnov pod Radhoštěm.

Zaměstnavatel BONISPOL, s.r.o.
Adresa pracoviště Radhošťská 1691
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
GEO: 49.4664185, 18.1633754
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi servírka podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK *
Požadujeme: praxe z gastro provozu vítána, profesionální přístup, spolehlivost, zájem o dlouhodobou pracovní zkušenost. Bydliště v Rožnově p. R. a okolí velkou výhodou.
Ubytování poskytujeme pouze při přespání mezi směnami.
Náplň práce: obsluha hostů v restauraci. Krátký/dlouhý týden
Nabízíme: prémie až 8 000 Kč/ měsíc, sleva na stravování, sleva na wellness služby, prémie z tržeb
První kontakt : telefonicky na čísle 608 835 281 nebo e-mailem director@horalhotel.cz
ov. 13.8.

již byla obsazena."

ID nabídky:  465725440

Další nabídky práce společnosti BONISPOL, s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Rožnov pod Radhoštěm »