Shade

Agentka.cz Býšť  Montážní dělník/dělnice

Montážní dělník/dělnice

15.02.2020

Společnost UNIPAP a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Montážní dělník/dělnice v lokalitě Býšť.

Zaměstnavatel UNIPAP a.s.
Adresa pracoviště  210
533 22 Býšť
GEO: 50.131916, 15.912075
Úvazek třísměnný provoz
Plat 16 100 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělnice podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Místo výkonu práce: Býšť
Náplň práce: Manipulační a montážní práce, obsluha montážního zařízení, kontrola výrobků, balení výrobků. Požadujeme: Ochota pracovat i na 12hodinové směny, manuální zručnost, dochvilnost, pečlivost, schopnost pracovat v týmu, trestní bezúhonnost.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, firemní akce, výroční odměny, příspěvek na dovolenou.
Pracovní doba:
3směnný provoz - R 6:00-14:00 O 14:00-22:00 N 22:00-6:00
12hodinnové směny: - 6:00-18:00
Předpokládaný nástup na tuto pozici: ihned
První kontakt: e-mailem: personalistika@unipap.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  465759232