Agentka.cz Praha  3D Artist (Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační)

3D Artist (Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační)

08.03.2019

Společnost Geewa a.s. hledá nové zaměstnance na pozici 3D Artist (Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační) v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Geewa a.s.
Adresa pracoviště Sokolovská 366
186 00 Praha
GEO: 50.094471, 14.453328
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 40 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Sokolovská č.p. 366/84, Karlín, 186 00 Praha 86
PRVNÍ KONTAKTe-mailem na adr.: jobs@geewa.com; Kontaktní osoba :Kašparová Soňa, tel.: 234321150, e-mail: jobs@geewa.com
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:
Náplň práce:
Návrh a tvorba 3D postav (od prvotního konceptu po finální 3D output použitelný ve hře). Spolupráce s game designery na grafickém ztvárnění postav / charakterů na základě definovaného chování, osobnosti a příběhu postavy. Tvorba nápadů a konceptů nových postav.
Požadavky:
Prokazatelné portfolio stylizovaných charakterů. Výhodou, nikoliv podmínkou, je znalost 3D softwaru. Anglický jazyk slovem i písmem (nutné)

již byla obsazena."

ID nabídky:  466594816