Agentka.cz Žďár nad Sázavou  Dělník plastikářské výroby (obsluha strojů a zařízení)

Dělník plastikářské výroby (obsluha strojů a zařízení)

08.03.2019

Společnost Hettich ČR k.s. hledá nové zaměstnance na pozici Dělník plastikářské výroby (obsluha strojů a zařízení) v lokalitě Žďár nad Sázavou.

Zaměstnavatel Hettich ČR k.s.
Adresa pracoviště Jihlavská 2190
591 01 Žďár nad Sázavou
GEO: 49.549072, 15.940197
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 24 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha strojů podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Pracovní náplň:

? Obsluha stroje a zařízení dle provozních pokynů
? Zodpovědnost za dodávky materiálu dle zakázky, příprava materiálu a výroba výrobků
? Zodpovědnost za stav svěřeného pracoviště, stroje a dodržení standardů BOZP a 5S
? Dodržování technologického postupu
? Preventivní údržba provozního zařízení
? Kontrola jakosti v průběhu zakázky

Požadavky:

? Min. SOU
? Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu
? Zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
? Pečlivost, přesnost, flexibilita

již byla obsazena."

ID nabídky:  466610432