Agentka.cz Klenčí pod Čerchovem  Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb)

Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb)

08.03.2019

Společnost První chodská develop, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb) v lokalitě Klenčí pod Čerchovem.

Zaměstnavatel První chodská develop, a.s.
Adresa pracoviště  320
345 34 Klenčí pod Čerchovem
GEO: 49.435011, 12.815081
Úvazek turnusové služby
Plat 13 350 Kč
Nabízený plat je pro profesi montéři podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Pracovní náplň - výstavba bytových domů.
Místo výkonu práce - Benátky n. J., Praha - Chrášťany, Domažlice.
Požadavky: flexibilita, praxe vítaná.
Nabízíme: stravné.
Nutný telefonický kontakt (7,00 - 14,00) nebo kontakt e-mailem (poslat životopis).

již byla obsazena."

ID nabídky:  466813952

Další nabídky práce společnosti První chodská develop, a.s.