Agentka.cz Valašské Meziříčí  Odborní prodavači / Stavba - dřevo

Odborní prodavači / Stavba - dřevo

28.04.2019

Společnost UNI HOBBY, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Odborní prodavači / Stavba - dřevo v lokalitě Valašské Meziříčí.

Zaměstnavatel UNI HOBBY, a.s.
Adresa pracoviště Masarykova 878
757 01 Valašské Meziříčí
GEO: 49.4791387, 17.9690109
Úvazek turnusové služby
Plat 15 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi prodavači podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

ODBORNÍ PRODAVAČI / STAVBA - DŘEVO
Nástup možný ihned, typ úvazku HPP, krátký/ dlouhý týden
POŽADUJEME: Výuční list, praxe vítaná, základní znalost práce na PC, řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, orientace na zákazníka, aktivní přístup, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci,
samostatnost, pečlivost, důslednost
NÁPLŇ PRÁCE: poskytování kvalifikovaného poradenství a servisu zákazníkům,
péče o svěřený úsek - dřevo, přířez dřeva
NABÍZÍME: HPP, nerovnoměrná pracovní doba - turnus, nástupní plat 15 000 + 2 000 + měsíční odměny, motivující finanční ohodnocení, zázemí silné společnosti, 25 dnů dovolené,
zaměstnanecké benefity - stravenky, zaměstnanecká karta.
PRVNÍ KONTAKT: na e-mail kopecky@unihobby.cz
ov. 26.4.19

již byla obsazena."

ID nabídky:  467510784