Shade

Agentka.cz Hulín  Manipulační dělník plastikářské výroby

Manipulační dělník plastikářské výroby

07.04.2019

Pracovní agentura KM konsult s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Manipulační dělník plastikářské výroby v lokalitě Hulín.

Agentura KM konsult s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa nám. Míru 1217
768 24 Hulín
GEO: 49.315982, 17.466524
Úvazek třísměnný provoz
Plat 22 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Pracoviště Hulín
- Náplň práce: po nástupu na pozici se zapracujete - seznámíte se s technologií, naučíte se jednotlivé činnosti obsluhy linky na výrobu 3D strun, v rámci provozních činností budete spolupracovat s dalšími kolegy na směně.
- Požadujeme: vyučení, praxe na obdobné pozici výhodou, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, chuť pracovat a učit se novým věcem
- Nabízíme: práci v menším kolektivu s osobním přístupem nadřízených, motivační osobní ohodnocení, dobu určitou s možností prodloužení.
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel.+420777 776 355 p. Večerka.

Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

již byla obsazena."

ID nabídky:  471516672