Shade

Agentka.cz České Budějovice  Technik slp

Technik slp

07.04.2019

Společnost KOSTAX spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Technik slp v lokalitě České Budějovice.

Zaměstnavatel KOSTAX spol. s r.o.
Adresa pracoviště V. Nezvala 745
370 06 České Budějovice
GEO: 48.970255, 14.5068556
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Mzda bude ujednána na osobním pohovoru dle zkušeností a délky praxe.
Náplň práce: montážní technik slaboproudých instalací, převážně v IT (Strukturované kabelážní systémy, optické počítačové sítě), ale i ostatní slaboproudé systémy (EZS, EPS, CCTV), elektroinstalační práce NN
Práce převážně v Jihočeském kraji, občas po ČR.
Životopisy zasílejte na petr.kokor@kostax.cz, poté budete kontaktování k osobnímu pohovoru

již byla obsazena."

ID nabídky:  471815168

Další nabídky práce společnosti KOSTAX spol. s r.o.

Další nabídky práce v lokalitě České Budějovice »