Shade

Agentka.cz Ostrava  Pracovníci odbytu

Pracovníci odbytu

17.04.2019

Společnost JIMI-Brusivo s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovníci odbytu v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel JIMI-Brusivo s.r.o.
Adresa pracoviště Ostrava
GEO: 49.841272, 18.290248
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 28 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Pracoviště: Ostrava - Vítkovice
Kontakt e-mailem

Požadujeme:
Vítána praxe v prodeji nástrojů, brusiva, vzdělání ve strojním oboru
Komunikativnost a organizační schopnosti, samostatnost
vítána znalost IS POHODA
znalost práce na PC - MS Office, excel, word

Náplň práce:
Vytváření nabídek našeho sortimentu, přijímání objednávek a zadávání do našeho ES POHODA, fakturace, komunikace se zákazníky

Zaměstnanecké výhody: stravenky, mobilní telefon

Nástup ihned.

již byla obsazena."

ID nabídky:  473329408

Další nabídky práce společnosti JIMI-Brusivo s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Ostrava »