Shade

Agentka.cz Kroměříž  Automatizační technik oblast Morava

Automatizační technik oblast Morava

04.05.2019

Pracovní agentura KM konsult s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Automatizační technik oblast Morava v lokalitě Kroměříž.

Agentura KM konsult s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Kaplanova 2836
767 01 Kroměříž
GEO: 49.308549, 17.400952
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 35 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik průměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Další informace

pracoviště Oblast Morava
- Náplň práce: Pravidelný servis zařízení v provozu u zákazníků (udržení zařízení v provozu a v dobrém technickém stavu, měření parametrů, zkoušení zařízení), identifikace a odstraňování nahlášených poruch a závad na zařízení u zákazníků, montáž strojních zařízení a jejich uvedení do provozu (programování řídicích systémů), technická a servisní podpora u dodaných řešení., administrativní činnosti spojené s prací
- Požadujeme: SŠ v oboru elektr. nebo automatizace, praxe v automatizaci v průmyslu, znalost čtení a tvorby elektrických schémat, orientace v souvisících informacích, platné osvědčení minimálně §6, tř. A+B vyhláška č. 50/1978 Sb., výhodou §10, tř. A+B, znalost oblasti povrchových úprav a používaných zařízení na jejich nanášení velkou výhodou, dobré komunikační schopnosti a slušné vystupování, vstřícnost, ochotu, flexibilitu z hlediska cestování a času, pečlivost, smysl pro pořádek a odpovědnost, řidičský průkaz B, aktivní angličtina
- Nabízíme: možnost plánování vlastního pracovního režimu, práci z domova, motivační systém, mobilní telefon, notebook, dovolená navíc za odpracované roky
- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontakt na tel. +420777 776 355 p. Večerka
Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce KM k

již byla obsazena."

ID nabídky:  473756672