Agentka.cz Klášterec nad Orlicí  Prodejce zahradní a komunální techniky

Prodejce zahradní a komunální techniky

26.06.2019

Společnost ŽIVA zemědělská obchodní, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Prodejce zahradní a komunální techniky v lokalitě Klášterec nad Orlicí.

Zaměstnavatel ŽIVA zemědělská obchodní, a.s.
Adresa pracoviště  120
561 82 Klášterec nad Orlicí
GEO: 50.111575, 16.552772
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi prodejce podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ: po zapracování prodej profesionálních značek i u zákazníků
MZDA: od 23 000 Kč + podíl na tržbách
POŽADUJEME:
- technické zaměření výhodou
- obchodní dovednosti
- ŘP sk. B
- práce s PC včetně orientace v technické dokumentaci
NABÍZÍME:
- práce v přátelském a seriózním kolektivu
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- příspěvek na dopravu
- 5 týdnů dovolené
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

již byla obsazena."

ID nabídky:  474274304