Shade

Agentka.cz Pelhřimov  Pracovnice do cukrárny

Pracovnice do cukrárny

28.04.2019

Společnost ADÉLKA a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovnice do cukrárny v lokalitě Pelhřimov.

Zaměstnavatel ADÉLKA a.s.
Adresa pracoviště U Pekárny 849
393 01 Pelhřimov
GEO: 49.421463, 15.224821
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 18 000 až 21 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Náplň práce: přebírání produktů z výroby, rozdělování výrobků ne jednotlivé zákazníky, kompletace objednávek, orientace mezi zákazníky, po zaučení dokonalá znalost sortimentu.

Požadujeme: zodpovědnost, vstřícnost, rachlost, samostatnost.

Nabízíme: zajímavé ohodnocení, stabilní práce u silné rodinné firmy, podporu v odbornosti, možnost kariérního růstu, slušné a férové jednání, širokou škálu firemních benefitů, zaměstnanecký klub Moje Adélka.

již byla obsazena."

ID nabídky:  474927360