Shade

Agentka.cz Praha  Skladníci

Skladníci

01.05.2019

Společnost Sconto Nábytek, k. s. hledá nové zaměstnance na pozici Skladníci v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Sconto Nábytek, k. s.
Adresa pracoviště Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 18 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

místo výkonu práce: Praha - Černý Most/Stodůlky
kontakt: Bc. Zdeněk Jásek, e-mail: kariera@sconto.cz
Zaměs. na dobu určitou: nástup + 1 rok

SCONTO Nábytek je součástí německého koncernu Hoffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě. V České republice a na Slovensku již více než 20 let neustále rozšiřujeme síť obchodních domů s rozsáhlým sortimentem nábytku a bytových doplňků a úspěšně pomáháme tisícům našich zákazníků naplňovat jejich sny o krásném bydlení.

Na posílení našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici

SKLADNÍK OBCHODNÍHO DOMU

Náplň práce:
" Manipulace se zbožím od dodavatelů
" Naskladňování zboží ve skladu obchodního domu, práce se scanerovým systémem
" Následný výdej zboží zákazníkům

Nabízíme:
" Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
" Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
" Získání oprávnění pro vedení VZV
" Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
" Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
" Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
" Stravenky

Požadujeme:
" ÚSO/SŠ vzdělání
" Praxe v oboru (zkušenosti s VZV výhodou)
" Fyzickou zdatnost
" Příjemné vystupování, ochota a komunikativnost (komunikace se zákazníky při výdeji zboží)
" Časovou flexibilitu (práce na směny a během víkendů - krátký a dlouhý týden)
" Bez požadavků na noční směny

Staňte se i Vy členem našeho týmu!

Zaměstnanecké výhody: Stravenky a další příspěvky, dovolená navíc, odměnsy a dárky při životních výročích, slevy na nákupy zboží

již byla obsazena."

ID nabídky:  475190528