Agentka.cz Praha  Odborní prodejci oddělení bytových doplňků

Odborní prodejci oddělení bytových doplňků

01.05.2019

Společnost Sconto Nábytek, k. s. hledá nové zaměstnance na pozici Odborní prodejci oddělení bytových doplňků v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Sconto Nábytek, k. s.
Adresa pracoviště Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 17 000 až 23 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

místo výkonu práce: Praha - Černý Most/Stodůlky
kontakt: Bc. Zdeněk Jásek, e-mail: kariera@sconto.cz
Zaměs. na dobu určitou: nástup + 1 rok
SCONTO Nábytek je součástí německého koncernu Hoffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě. V České republice a na Slovensku již více než 20 let neustále rozšiřujeme síť obchodních domů s rozsáhlým sortimentem nábytku a bytových doplňků a úspěšně pomáháme tisícům našich zákazníků naplňovat jejich sny o krásném bydlení.

Na posílení našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici

ODBORNÝ PRODEJCE ODDĚLENÍ BYTOVÝCH DOPLŇKŮ

Náplň práce:
" Prodej bytových doplňků na ploše obchodního domu
" Péče, doplňování a prezentace zboží ve svěřeném úseku prodeje

Nabízíme:
" Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
" Nástupní školení prodejních dovedností
" Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
" Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
" Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
" Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
" Stravenky

Požadujeme:
" ÚSO/SŠ vzdělání
" Praxe v maloobchodě a znalost sortimentu je výhodou
" Pozitivní vztah k obchodu a prodeji
" Dobré komunikační schopnosti
" Orientace na dosahované výsledky
" Ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době a během víkendů

Staňte se i Vy členem našeho týmu! Pozice je vhodná pro absolventy; Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené; Pozice vhodná pro důchodce.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky a další příspěvky, dovolená navíc, odměnsy a dárky při životních výročích, slevy na nákupy zboží

již byla obsazena."

ID nabídky:  475228928