Shade

Agentka.cz Sokolov  Psycholog/psycholožka

Psycholog/psycholožka

02.05.2019

Společnost Pedagogicko-psychologická poradna Karlovy Vary hledá nové zaměstnance na pozici Psycholog/psycholožka v lokalitě Sokolov.

Zaměstnavatel Pedagogicko-psychologická poradna Karlovy Vary
Adresa pracoviště Karla Hynka Máchy 1276
356 01 Sokolov
GEO: 50.181098, 12.6479487
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 28 630 až 37 330 Kč
Nabízený plat je pro profesi psycholožka podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

Způsob hlášení uchazečů:
- emailem: jmizikarova@pppkv.cz

Náplň práce:
- Provádí individuální psychologickou diagnostiku.
- Zpracovává zprávy z vyšetření a doporučení ke vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.
- Konzultuje problémové situace, úzce spolupracuje s rodinou.
- Poskytuje podpůrnou terapii, psychologické vedení i konzultace.

Požadujeme:
- Ukončené VŠ vzdělání - magisterské studium jednooborové psychologie.
- Znalost diagnostických nástrojů.
- Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce.
- Orientace v platné legislativě.
- Dobré komunikační schopnosti.
- Spolehlivost a zodpovědnost.

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na dobu určitou (s možností prodloužení či smlouvy na neurčito).
- Platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. a dle délky uznatelné praxe.
- Práci v příjemném pracovním prostředí. 40 dní dovolené.
- V případě cizince nutná Státní zkouška z Českého jazyka. Strukturovaný životopis zasílejte na: jmizikarova@pppkv.cz

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky
- samostudium
- podpora v dalším vzdělávání

Místo výkonu práce:
- Karla Hynka Máchy 1276, 356 01 Sokolov

již byla obsazena."

ID nabídky:  475489792