Agentka.cz Kravaře  Obchodní zástupce pro zdravotnický materiál

Obchodní zástupce pro zdravotnický materiál

06.05.2019

Společnost ARION DENT s. r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní zástupce pro zdravotnický materiál v lokalitě Kravaře.

Zaměstnavatel ARION DENT s. r. o.
Adresa pracoviště Novodvorská 349
747 21 Kravaře
GEO: 49.9362319, 18.004068
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

*KO: Rohovský František, tel.: 732 542 646 - volejte pouze Po - Pá 7.00 - 17:00 hod. Životopis zašlete na e-mail: info@ariondent.cz
SOU/SŠ, praxe v obchodní činnosti vítána, komunikativnost, příjemné vystupování. Ochota cestovat. Dobrá fyzická zdatnost, manipulace s materiálem cca 20 kg. Práce vhodná spíše pro muže.
Náplň práce: prodej zdravotnického materiálu.
Nástup možný ihned.

již byla obsazena."

ID nabídky:  475921664

Další nabídky práce společnosti ARION DENT s. r. o.

Další nabídky práce v lokalitě Kravaře »