Shade

Agentka.cz Rokycany  Řidič/-ka sk. C

Řidič/-ka sk. C

23.05.2019

Společnost FERRUM PLZEŇ spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Řidič/-ka sk. C v lokalitě Rokycany.

Zaměstnavatel FERRUM PLZEŇ spol. s r.o.
Adresa pracoviště Jiráskova 4
337 01 Rokycany
GEO: 49.7409607, 13.5935264
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 26 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi řidič průměrný
Vzdělání Nižší střední odborné
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Další informace

Pracoviště: Rokycany, Jiráskova č.p. 4
Náplň práce: rozvážky hutního materiálu v regionu krajů: Plzeňský, Středočeský, Jihočeský, Karlovarský, Ústecký
Požadavky: nižšší střední odborné vzdělání, platné řidičské oprávnění C (nákladní vozidlo nad 3,5 tuny), platné řidičské oprávnění CE výhodou, minimálně 3 roky praxe řidiče nákladního vozidla, spolehlivost a zodpovědnost
Nabízíme: nástupní základní mzda ve výši 26.500 Kč, navyšování, prémiová složka s postupným navyšováním již v průběhu prvního roku v závislosti na zapracování (až 4.000 Kč), variabilní bonus za přesčasové hodiny, dovolená 23 dní za kalendářní rok, stabilní pracovní doba od pondělí do pátku (odpolední návraty dle možnosti vykládek a aktuální dopravní situace), volné víkendy, pravidelná profesní školení, vlastní vozový park, parkování vozového parku vždy v areálu skladu Rokycany, možnost parkování vlastního vozidla v areálu společnosti, flexibilní plánování dovolené a návštěv u lékařů
Kontakt nejprve e-mailem zaslat životopis: p. Hlavatý, tel.:770 141 499, e-mail: hlavaty@ferrum.cz, nebo p. Štěrbová Petra, tel.: 774 511 777, e-mail: sterbova@ferrum.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  475977984