Moment ...
Shade

Agentka.cz Liberec  Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií - pracovník vědy a výzkumu - senior ( ka11)
 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade
 

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...


Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií - pracovník vědy a výzkumu - senior ( ka11)

22.05.2019

Společnost Technická univerzita v Liberci hledá nové zaměstnance na pozici Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií - pracovník vědy a výzkumu - senior ( ka11) v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci
Adresa pracoviště Studentská 1402
460 01 Liberec
GEO: 50.772923, 15.074148
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 27 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Vysokoškolské


Další informace

CHARAKTERISTIKA: vědeckovýzkumná a publikační činnost, příprava a realizace projektů v oboru počítačové a síťové bezpečnosti. DOVEDNOSTI: znalost síť. protokolů, metod zabezpečení a útoku, všeobecný přehled o bezpečnostních hrozbách a metodách obrany v prostředí sítí, web. aplikací a loT, znalost jazyka C a Python, znalost hw architektury počítačů, počítač. sítí a sítí pro loT, zkušenosti s prezentací na zahr. konferencích, schopnost publikace výsledků v AJ. VZDĚLÁNÍ: ukončené VŠ vzdělání technického směru, titul Ph.D. či jeho zahr. obdoba- ekvivalent úrovně 8 dle ISCED -získán před 7 a více lety, praxe na projektech VaV, znalost AJ slovem/písmem.P.POMĚR:100% úv, prac. sml.-doba určitá 1 rok. NÁSTUP: 1.1.2020/dle dohody,mzd.tř.C2(R2),dle vnitř. mzd. předpisu. Podrobné informace ( kritéria) o výběrovém řízení jsou uvedeny na web. stránkách TUL (https://www.tul.cz/uredni-deska/uredni-deska-tul/vyberova-rizeni-volna-mista). Přihlášku do VŘ doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo poštou na uvedenou adresu do 30.9.2019. VŘ je od 20.5.2019 zveřejněno na úřední desce TUL.

"Tato nabídka
již byla obsazena."


ID nabídky:  478602752

Další nabídky práce společnosti Technická univerzita v Liberci

Další nabídky práce v lokalitě Liberec »

Zdroj:  Úřad práce