Shade

Agentka.cz Hradec Králové  Pomocná síla do kuchyně

Pomocná síla do kuchyně

01.06.2019

Společnost JIE HUA EUROPE s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pomocná síla do kuchyně v lokalitě Hradec Králové.

Zaměstnavatel JIE HUA EUROPE s.r.o.
Adresa pracoviště Gočárova třída 806
500 02 Hradec Králové
GEO: 50.2115805, 15.8177798
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 15 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocná síla podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

CZ-ISCO: 94120 Pomocníci v kuchyni
POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ
- Místo výkonu práce: Čínská restaurace AVION, Gočárova třída 806/32, 500 02 Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1.7.2019
- Náplň práce: čištění nádobí, příprava surovin pro přípravu jídla,
- Požadujeme: spolehlivost, čistotu, pečlivost, ochotu učit se nové věci
- Nabízíme: stravování zdarma (oběd, večeře + pití)
- V případě zájmu kontaktujte: Chen Jing, tel.: 776 042 270 (volat v pracovní dny po 15 hod.), e-mail: j.jamaheno@seznam.cz. Osobní schůzka je možná po telefonické domluvě.

již byla obsazena."

ID nabídky:  480418304