Shade

Agentka.cz Tišnov  Konstruktér/-ka strojů

Konstruktér/-ka strojů

06.06.2019

Společnost IN - EKO TEAM s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Konstruktér/-ka strojů v lokalitě Tišnov.

Zaměstnavatel IN - EKO TEAM s.r.o.
Adresa pracoviště Trnec 1734
666 03 Tišnov
GEO: 49.336545, 16.438445
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Pasivní

Další informace

První kontakt telefonicky 8 - 16 hodin nebo e-mailem.

Náplň práce: zpracování projektové a výkresové dokumentace strojní části vodohospodářských strojů, podílení se na řešení technologických celků, podpora prodeje, projednávání dokumentace se zainteresovanými stranami.

Požadujeme: VŠ (strojní), v případě SŠ technického směru (strojní/stavební zaměření) praxe min. 3 roky, znalost práce v AutoCAD, znalost práce ve 3D výhodou, analytické schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, znalost AJ vítána.

Benefity: dovolená 25 dnů, sick days, příspěvek stravování nebo stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, mimořádné odměny

již byla obsazena."

ID nabídky:  480963840