Shade

Agentka.cz Olomouc  Pomocní pracovníci obchodního provozu

Pomocní pracovníci obchodního provozu

12.09.2019

Společnost AAA Auto International a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Pomocní pracovníci obchodního provozu v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel AAA Auto International a.s.
Adresa pracoviště Lipenská 1145
779 00 Olomouc
GEO: 49.5893303, 17.2992601
Úvazek turnusové služby
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocní pracovníci podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Pracoviště: Lipenská č.p. 1145/58, Olomouc.
První kontakt POUZE mailem.

Náplň práce
- Čištění exteriéru/interiéru vozů
- Péče o čistotu prodejní plochy
- Péče o čistotu vozů na prodejní ploše
- Drobné převozy aut
Požadavky
- ŘP sk. B
- Ochotu pracovat krátký/dlouhý týden (krátký týden se pracuje pouze ST a ČT 12 hod. denně, dlouhý týden se pracuje PO, ÚT, PÁ, SO, NE také 12 hod. denně)
- Ochotu pracovat ve venkovních prostorách
Nabízíme Vám
- Práci ve stabilní společnosti
- Širokou škálu benefitů (multisport karta, slevy na firemní produkty, jazykové kurzy, slevy na sport, kulturu, cestování)
- Práci v přátelském kolektivu

již byla obsazena."

ID nabídky:  481123072