Agentka.cz Olomouc  Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

08.06.2019

Společnost Nestlé Česko s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel Nestlé Česko s.r.o.
Adresa pracoviště Tovární 233
779 00 Olomouc
GEO: 49.5855022, 17.2778403
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 16 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha strojů podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Pracoviště: Tovární č. p. 233/11 Olomouc.
První kontakt je možný POUZE emailem.
Směny: 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 6:00 hod.
Náplň práce:
- Obsluha strojových zařízení
- Kontrola kvality výrobků
- Používaní předepsaných osobních ochranných pomůcek
Očekáváme:
- Týmového hráče
- Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
- Výhodou je znalost zásad správné výrobní praxe, obsluha nákladních výtahů nebo obsluha VTZ
- A co se osobnosti a přístupu týče, hledáme zaměstnance, kteří jsou schopni, ale hlavně ochotni: pracovat spolehlivě a pečlivě, učit a rozvíjet se a neustále se zlepšovat v tom, co dělají, přizpůsobovat se změnám, komunikovat a řešit problémy i ve složitějších situacích, zvládat stres. A hlavně, hledáme zaměstnance, kteří mají chuť pracovat, nehledají výmluvy, ale řešení problémů, a váží si své práce.
Zaměstnanecké výhody: Multisport karta, Body Benefit Plus, dotované stravování, nápoje na pracovišti, sportovní a wellnes aktivity a jiné zaměstnanecké výhody.

již byla obsazena."

ID nabídky:  481376512