Agentka.cz Praha  Konzultant ERP systémů pro skvělou českou firmu!

Konzultant ERP systémů pro skvělou českou firmu!

12.06.2019

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Konzultant ERP systémů pro skvělou českou firmu! v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 45 000 až 100 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konzultant nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - A2 - mírně pokročilý

Velmi úspěšná česká firma, která je předním dodavatelem účetního software a ERP systémů, hledá do svých řad silně proklientského a reprezentativního konzultanta ERP.

Jsme tady dobrá parta - zaměstnanci jsou zde spokojení a pracují tu i 20 let :-) Jste rádi pánem svého času, ale když je to nutné, tak umíte být flexibilní?

Vaším úkolem bude:

- Komunikace s klientem od počátku spolupráce s obchodním oddělením po implementaci systému
- Analýza požadavků klienta
- Spolupráce s vývojáři
- Implementace ERP systému
- Následné přizpůsobení systému dle požadavků klienta
- Drobný vývoj aplikací

Nehledáme superhrdinu, ale pozitivního člověka, který je otevřen novým přístupům, dokáže se rychle přeorientovat a vidí výzvy, ne překážky.

- Mobil a automobil jsou Vaše pracovní nástroje
- 5 týdnů dovolené
- Benefit plus, Multisport
- Sportovní aktivity
- Návštěvy fyzioterapeuta ve společnosti
- Zajímavé volnočasové aktivity
- Kancelář přátelská k dětem a psům
- Společnost nezatížená procesy
- Kafeterie
- Možnost zdravého stravování ve společnosti a ubytování při relokování

již byla obsazena."

ID nabídky:  481816320