Agentka.cz Třinec  Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu (zamk)

Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu (zamk)

14.06.2019

Společnost DONGWON CZ, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu (zamk) v lokalitě Třinec.

Zaměstnavatel DONGWON CZ, s.r.o.
Adresa pracoviště  745
739 61 Třinec
GEO: 49.6772362, 18.6700775
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 200 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Jiné - Aktivní

Další informace

B15 z:11/6/2019 (ZamK)
Požadujeme:
- aktivní znalost korejského jazyka - rodilý mluvčí (report+prezentace v korejském jazyce).
Náplň práce:
- určování realizace a monitorování výrobních strategií dle určení korejské strany
- dodržování politiky plánů dle vedení korejské společnosti
- koordinace a uplatňování požadavků dle vedení.
Kontakt e-mailem viz výše.

již byla obsazena."

ID nabídky:  482405632

Další nabídky práce společnosti DONGWON CZ, s.r.o.