Shade

Agentka.cz Karlovy Vary  Lázeňská - plavčík

Lázeňská - plavčík

19.06.2019

Společnost Imperial Karlovy Vary a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Lázeňská - plavčík v lokalitě Karlovy Vary.

Zaměstnavatel Imperial Karlovy Vary a.s.
Adresa pracoviště U Imperiálu 7
360 01 Karlovy Vary
GEO: 50.219191, 12.885042
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 22 500 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

Spa Resort Sanssouci hledá:

LÁZEŇSKÁ - PLAVČÍK

POŽADUJEME:
* ukončený kurz SANITÁŘ nebo MASÉR ve zdravotnictví,záchranářské minimum
* znalost dalších Wellness procedur výhodou
* znalost NJ a RJ, či AJ výhodou,
* příjemné vystupování, pečlivost, empatie, spolehlivost, bezúhonnost

PRACOVNÍ NÁPLŇ
* připravuje a provádí wellness a léčebné procedury, dle pokynů vede cvičení v bazénu
* vykonává pomocné práce pod vedením zdravotnického personálu
* dodržuje zásady provádění procedur, hygieny a bezpečnosti, udržuje pořádek a sanitační řád
* provádí dozor nad provozem bazénových prostor, poskytuje záchranu tonoucím a předlékařskou první pomoc
* kontroluje hygienický stav vody, teplotu vody a ovzduší na bazénu a u přilehlých procedur, obsluhuje vířivé vany a další

NABÍZÍME:
* placené zdravotní volno "Sick Days"
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
* personální obědy za 15 Kč, celodenní strava za 30 Kč)
* Pracovní doba: 9:45 - 21:45 hod, krátký dlouhý týden (turnusové služby, vyšší víkendový příplatek oproti zákoníku práce)

KONTAKT:
manažerka zdravotnického úseku 603198026, email: HR@imperial-group.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  482882304