Shade

Agentka.cz Nový Jičín  Obchodník/ce

Obchodník/ce

20.07.2019

Společnost MIXA VENDING s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodník/ce v lokalitě Nový Jičín.

Zaměstnavatel MIXA VENDING s.r.o.
Adresa pracoviště Jugoslávská 1809
741 01 Nový Jičín
GEO: 49.6001253, 18.0154126
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 60 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodník podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

z: 20.6.2019 a: 18.7.2019
Požadavky: výborné komunikační schopnosti, obchodní předpoklady, komunikační znalost AJ, ŘP "B" s praxí, výborná uživatelská znalost PC, selský rozum, samostatnost, pozitivní myšlení
Náplň práce: vyhledávání nových obchodních kontaktů, příprava výběrových řízení.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, rodinné prostředí a skvělý kolektiv.
Kontakt: Daniela Klosová, tel. Po-Pá 8:00 - 15:00 č. 556 720 703, email: mixa@mixa.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  483545344

Další nabídky práce společnosti MIXA VENDING s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Nový Jičín »