Agentka.cz Kovářov  Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat - dojič/ka koz

Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat - dojič/ka koz

12.09.2019

Společnost ASLENIT a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat - dojič/ka koz v lokalitě Kovářov.

Zaměstnavatel ASLENIT a.s.
Adresa pracoviště  33
399 01 Kovářov
GEO: 49.817492, 15.472962
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 17 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi ošetřovatel podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Pracovní doba: 2 směny 5:00 - 12:00 a 15:00 - 20:00 hod.
Požadujeme: ŘP sk. B
Náplň práce: ošetřování koní a koz
Pracovní místo je vhodnější spíše pro ženy.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené.
První kontakt: Mendlík Petr, tel.: 605 591 604, e-mail: aslenit-dvurholesice@seznam.cz nebo osobně od pondělí do pátku vždy od 7,00 do 12,00 hod.

již byla obsazena."

ID nabídky:  484208128

Další nabídky práce společnosti ASLENIT a.s.