Shade

Agentka.cz Hradec Králové  Servisní technik / technička

Servisní technik / technička

28.06.2019

Společnost KASTT, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Servisní technik / technička v lokalitě Hradec Králové.

Zaměstnavatel KASTT, spol. s r.o.
Adresa pracoviště Jižní 870
500 03 Hradec Králové
GEO: 50.21491, 15.851702
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi servisní technik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: servisní práce a opravy na zařízení VZT a chlazení v rámci celé ČR i EU
- Požadujeme: střední škola, vyučen (VZT chlazení, TZB, strojník výhodou); elektro - vyhl. 50/1978 Sb.; praxe v oboru VZT, chlazení, TZB výhodou; ochota cestovat; řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič; dobré vystupování - kontakt se zákazníky, samostatnost
- Nabízíme: týden dovolené navíc, 13. plat, stravenky, odborná školení
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: servis@kastt.cz , kontaktní osoba p. Milan Jaroš, tel.: 495 404 030

již byla obsazena."

ID nabídky:  484230656