Shade

Agentka.cz Hořice  Obsluha čerpací stanice

Obsluha čerpací stanice

20.01.2020

Společnost Iveta Roubíčková hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha čerpací stanice v lokalitě Hořice.

Zaměstnavatel Iveta Roubíčková
Adresa pracoviště Klicperova
508 01 Hořice
GEO: 50.3626574, 15.6279683
Úvazek turnusové služby
Plat 21 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

V případě zájmu volejte od 8:00-18:00 hod na tel.: 604510099 pí Roubíčková
Náplň práce: poskytování kvalitních služeb zákazníkům v obchodě, péče o zákazníky, práce s pokladnou
Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativnost, smysl pro odpovědnost, ochotu pomoci zákazníkovi
Zaměstnanecké výhody: stravenky
Pracovní doba: krátký - dlouhý týden

již byla obsazena."

ID nabídky:  484569600

Další nabídky práce společnosti Iveta Roubíčková

Další nabídky práce v lokalitě Hořice »