Agentka.cz Praha  ADMINISTRATIVNÍ ASISTENTKA ŘEDITELE, 32 000 Kč

ADMINISTRATIVNÍ ASISTENTKA ŘEDITELE, 32 000 Kč

02.07.2019

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici ADMINISTRATIVNÍ ASISTENTKA ŘEDITELE, 32 000 Kč v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Vzdělání Vyšší odborné
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý
Čeština - C1 - aktivně

Administrativa Vás naplňuje a máte v ní zkušenosti? Chcete pracovat jako asistentka pro společnost, která je jednička na trhu ve svém oboru? Pak hledáme právě Vás. Pošlete nám životopis a odstartujte svoji kariéru.

Náplň práce:
* Podpora a „pravá ruka“ ředitele a jeho manažerského týmu
* Starost o kalendář ředitele, správa Outlooku, organizace a přeplánování schůzek (případně zajištění zasedací místnosti, objednávání občerstvení)
* Office management – zápisy z porad, spolupráce s HR, nákupem, finančním oddělením (faktury, vyúčtování, smlouvy,..)
* Práce s nákupním portálem
* Příprava podkladů pro prezentace poměrně na dobré úrovni
* Starost o služební cesty (letenky, hotely, zadávání služebních cest)
* Organizace akcí pro divizi (teambuildingy, vánoční večírky, setkání oddělení, dárky a reklamní předměty)
* Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními
* Operativní úkoly - reporty, údržba intranetu, objednávky

Nástup: IHNED
Lokalita: Praha 4
Docházka: 40 hodin týdně
Mzda: 32 000 Kč

* stravenky
* 5 týdnů dovolené
* moderní prostředí
* Multisport karta
* Cafeteria 10 000 Kč/rok (po 6 měsících)
* možnost získat pracovní zkušenosti ve stabilní firmě

již byla obsazena."

ID nabídky:  484822784