Shade

Agentka.cz Dačice  Projektový inženýr/ manažer

Projektový inženýr/ manažer

10.07.2019

Společnost SMAPRO design s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Projektový inženýr/ manažer v lokalitě Dačice.

Zaměstnavatel SMAPRO design s.r.o.
Adresa pracoviště Antonínská 15
380 01 Dačice
GEO: 49.0767916, 15.4355067
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

První kontakt telefonicky ( 6:30 -15:00) - 723 930 641 nebo emailem - dolezalova@smapro-design.com
Náplň práce:
- nákup komponentů, zajišťování výroby, termínů, dodavatelských cen, řízení projektů
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- znalost problematiky
- technická zdatnost
- řidičský průkaz skupiny B
- dobré komunikační a organizační schopnosti
Nabízíme:
- dobré finanční ohodnocení včetně řady zaměstnaneckých benefitů
- příjemný kolektiv a pracovní prostředí
- dovolená v délce až 5 týdnů
- možnost odborného rozvoje
- stravenky

již byla obsazena."

ID nabídky:  485052672