Agentka.cz Solnice  Mechanik a opravář strojů a zařízení na zpracování dřeva - provoz na výrobu překližky

Mechanik a opravář strojů a zařízení na zpracování dřeva - provoz na výrobu překližky

17.06.2020

Společnost Wotan Forest, a. s. hledá nové zaměstnance na pozici Mechanik a opravář strojů a zařízení na zpracování dřeva - provoz na výrobu překližky v lokalitě Solnice.

Zaměstnavatel Wotan Forest, a. s.
Adresa pracoviště Kvasinská 297
517 01 Solnice
GEO: 50.206289, 16.244513
Úvazek třísměnný provoz
Plat 25 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi mechanik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Zkoušky svařování - plamenem - zkoušky podle EN (úřední zkouška)
Zkoušky svařování - elektrickým obloukem - zkoušky podle EN (úřední zkouška)

Další informace

Kontakt zasláním životopisu na e-mail kariera@wotan.cz.
Požadujeme:
- střední odborné vzdělání (praxe v oboru výhodou)
- obsluha VZV výhodou
- svářečské zkoušky (svařování el. obloukem a plamenem)
- fyzická zdatnost - manipulace s těžkými břemeny
Náplň práce:
- údržba dřevařských automatických linek
- provádění oprav a úprav strojů a strojního zařízení
- snižování výskytu poruch
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, náborový příspěvek, dotované obědy v areálu
- slevové programy pro zaměstnance.

již byla obsazena."

ID nabídky:  485181440