Shade

Agentka.cz Brno  Programátor analytik

Programátor analytik

06.07.2019

Společnost EKOL, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Programátor analytik v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel EKOL, spol. s r.o.
Adresa pracoviště Křenová 211
602 00 Brno
GEO: 49.191412, 16.623875
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi programátor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

ZKUŠEBNÍ TECHNIK a PROGRAMÁTOR
Náplň práce:
- uvádění do provozu automatizačních zařízení v tuzemsku a zahraničí
- podílení se na koordinaci týmu specialistů
- spolupráce při tvorbě provozních předpisů
- programování nejčastěji v jazyku STEP7 a WinCC

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ technického zaměření, nejlépe elektrotechnika
- znalost programování PLC (Step7), programování v prostředí WinCC
- praxe v oblasti energetiky vítána
- schopnost mluvené i písemné komunikace v AJ
- řidičský průkaz sk. B
- ochota cestovat

Nabízíme
- jazykové kurzy, školení
- zajímavou práci s možností seberealizace
- pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- příspěvek na stravování

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu nejedla@ekolbrno.cz.

již byla obsazena."

ID nabídky:  485507072