Shade

Agentka.cz Praha  Android developer

Android developer

06.07.2019

Společnost Ackee s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Android developer v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Ackee s.r.o.
Adresa pracoviště Karolinská 650
186 00 Praha
GEO: 50.09433, 14.443646
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi developer podprůměrný
Vzdělání Bakalářské

Další informace

Místo výkonu práce: Karolinská 650/1, Praha 8, 18600
Kontaktní osoba: Kebzová Kateřina HR Manager, tel.: 770 193 575, e-mail: katerina.kebzova@ackee.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce: vývoj Android aplikací, podílení se na opensource projektech
Požadavky: psát v Kotlinu, zkušenost s vývojem mobilních aplikací, technické VŠ vzdělání

Zaměstnanecké výhody: stravenky, karta Multisport, mobilní tarif, výuka cizích jazyků

již byla obsazena."

ID nabídky:  485508608

Další nabídky práce společnosti Ackee s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Praha »