Agentka.cz Opava  Obsluha pálicího stroje - divize strojírna

Obsluha pálicího stroje - divize strojírna

27.07.2019

Společnost OSTROJ a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha pálicího stroje - divize strojírna v lokalitě Opava.

Zaměstnavatel OSTROJ a.s.
Adresa pracoviště Těšínská 1586
746 01 Opava
GEO: 49.929401, 17.929764
Úvazek třísměnný provoz
Plat 130 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz
Činnosti na technických zařízeních - obsluha zdvihacích zařízení

KO: Ing. Lenka Tůmová, personalista, tel.: +420 553 872 173, mob. tel.: +420 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz
POŽADUJEME:
- SOU - vyučen ve strojírenském oboru
- Praktická zkušenost s pálením na číselně řízeném stroji
- Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou
- Samostatnost a flexibilita
- Ochota pracovat ve 2 nebo 3 směnném provozu

NABÍZÍME:
-5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce
v zaměstnaneckém poměru
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- Obsluhuje zvedací zařízení
- Obsluhuje číselně řízený stroj MESSER
- Provádí kontrolu měření
- Provádí oklepy vypálených kusů
- Provádí pálení plazmou

již byla obsazena."

ID nabídky:  486374144

Další nabídky práce společnosti OSTROJ a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Opava »