Agentka.cz Droužkovice  Elektroprojektant/elektroprojektantka/ hw konstruktér

Elektroprojektant/elektroprojektantka/ hw konstruktér

22.04.2020

Společnost SVQ Czech s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Elektroprojektant/elektroprojektantka/ hw konstruktér v lokalitě Droužkovice.

Zaměstnavatel SVQ Czech s.r.o.
Adresa pracoviště Rudé armády 346
431 44 Droužkovice
GEO: 50.4280501, 13.4351391
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 50 000 až 75 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér nadprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: mlegler@svq-czech.cz

Místo výkonu práce - SVQ Czech s.r.o., Rudé armády č.p. 346, 431 44 Droužkovice

ELEKTROPROJEKTANT / HW KONSTRUKTÉR - m/ž

Náplň práce
- Zpracování návrhů, úprav a výstupů elektrických komponentů (SW EPlan P8 2.6)
- Projektová činnost
- Kontrolní a testovací činnost
- Komunikace v týmu a se zákazníky v cizím jazyce (německý a anglický jazyk)
- Práce s interním systémem KLAUCK

Požadujeme
- Minimálně středoškolské vzdělání v oboru elektrotechnika, min. 3 roky praxe v oboru, způsobilost dle vyhl. 50/78Sb. §10, 7; tvoříme pro německé společnosti, tzn. pro německé projekty nutná znalost VDE 0113; EN 60204-1; Maschinenrichtlinie 2006/42/EG.
- Znalost projekčního softwaru EPLAN EPlan P8 2.6 podmínkou
- Znalost anglického a německého jazyka na komunikativní úrovni

již byla obsazena."

ID nabídky:  486862848