Agentka.cz Česká Skalice  Asistent / asistentka společnosti / fakturant / fakturantka

Asistent / asistentka společnosti / fakturant / fakturantka

18.07.2019

Společnost ELEKTRO-COMP, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Asistent / asistentka společnosti / fakturant / fakturantka v lokalitě Česká Skalice.

Zaměstnavatel ELEKTRO-COMP, spol. s r.o.
Adresa pracoviště Maloskalická 68
552 03 Česká Skalice
GEO: 50.3968973, 16.033077
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi fakturantka podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Pracovní poměr na dobu určitou (3 roky), zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.
Pozice je vhodná pro absolventy/-ky k získání potřebné praxe do budoucna i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Náplň práce: zajištění chodu sekretariátu, péče o návštěvy, zpracování pošty, fakturace, vedení pokladny, příjem objednávek.

Požadavky: pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, řidičský průkaz sk. B, znalost MS Office, výhodou znalost účetního a informačního systému Money S5.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování s příspěvkem od zaměstnavatele.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: kariera@elektrocomp.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  486951168